Посилення безпеки: наприкінці серпня «Укрзалізниця» запровадить воєнізовану охорону у потягах

9

Посилення безпеки: наприкінці серпня "Укрзалізниця" запровадить воєнізовану охорону у потягах

Наприкінці серпня АТ "Укрзалізниця" запускає пілотний проєкт із запровадження воєнізованої охорони в десяти парах пасажирських потягів

Про це повідомили пресслужба Укрзалізниці, передає Суспільне.

Зазначається, що наприкінці серпня 2020 року стартує пілотний проєкт із супроводження пасажирських потягів працівниками відомчої воєнізованої охорони, які діятимуть у разі порушень пасажирами правил поведінки на залізничному транспорті.

Читайте також: Интерсити: война ментальностей

Воєнізована охорона діятиме спільно із поїзною бригадою у разі порушень пасажирами правил поведінки.

"Ми (представники Укрзалізниці — ред.) зверталися до поліції з проханням супроводжувати поїзди. Ніякої відповіді впродовж довгого часу не отримували. Тому це буде відомча воєнізована охоронна, звичайно ж коштом Укрзалізниці. У нас є така, проте вона супроводжує вантажні поїзди, а так буде супроводжувати ще й пасажирські. На цьому етапі ми обирали ті потяги, які, на нашу думку, мають найбільший попит, або ті, де звичайно ж часті випадки", — повідомили у пресслужбі.

Що відомо

31 липня близько 3 години ночі у поїзді "Маріуполь-Київ" тричі судимий уродженець Запоріжжя Віталій Рудзько побив та намагався зґвалтувати жінку, яка їхала разом з сином. Нападника затримали та арештували на два місяці.

Солом'янський суд обрав нападнику міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на два місяці без права на заставу.

Читайте також: Криклий рассказал, как можно сэкономить при покупке билетов на поезда "Интерсити+"

Після інциденту директор з пасажирських перевезень УЗ Олександр Толмачов повідомив, що з посад звільнять співробітників, через недбалість яких сторонній чоловік проник до поїзда з Києва та побив пасажирку.

АТ "Укрзалізниця" розробила програму підвищення безпеки перевезень у пасажирських поїздах. Акцент зробили на 5 найважливіших напрямках.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube