Полякова розповіла, як побилася з оператором у Росії через «зґвалтовану бабусю з епілепсією» на Донбасі

7

Полякова розповіла, як побилася з оператором у Росії через "зґвалтовану бабусю з епілепсією" на Донбасі

Українська співачка Оля Полякова розповіла про те, що побилася з російським оператором у Москві в 2014 році. Причиною стало те, що росіянин запевнював, нібито на Донеччині українець зґвалтував літню жінку з епілепсією.

Після цього випадку виконавиця остаточно відмовилася від розвитку кар'єри в РФ. Відповідний коментар пролунав в інтерв'ю "Ранку з Україною" на YouTube, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Співачка пояснила, що до 2014 року прагнула жити та працювати в Москві, бо в Україні "не було ринку". Коли їй вдалося переїхати на 8 місяців, Росія розв'язала війну в Луганській та Донецькій областях і почала насаджувати громадянам пропаганду, яка дратувала співачку.

Читайте також: "Автомат у спальні": Оля Полякова відверто розповіла, як війна змінила її родину

"Я ж до них зі своєю правдою. В мене навіть бійка була з оператором. Цей придурок мені сказав, що хтось там зґвалтував якусь бабусю з епілепсією. Я просто підійшла і схопила його", – сказала зірка.

За словами виконавиці, вона сильно трусила росіянина, а після цього випадку вирішила повернутися в Україну.

"Я прийшла в один день і кажу продюсеру: "Я більше не можу". Ми сіли і ухвалили свідоме рішення – розвивати шоу-бізнес тут", – пояснила Полякова.

Читайте також: "Нет этой химии": Полякова и Ефросинина объяснили, почему не переходят на украинский язык

Співачка додала, що саме зірки, які після 2014 року залишилися в Україні, збудували шоу-бізнес завдяки здоровій конкуренції та бажанню розвивати кар'єру на батьківщині, а не співпрацювати з окупантами.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube