Подоляк відповів Пєскову щодо переговорів: «Росія чудово знає наші умови»

6

Подоляк відповів Пєскову щодо переговорів: "Росія чудово знає наші умови"

Раніше прессекретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що на переговорах між Україною і РФ, Києву доведеться "погодитися на умови Москви".

В Офісі президента перерахували умови для переговорів з Росією і наголосили, що Кремль їх чудово знає. Про це повідомив радник голови ОП Михайло Подоляк, інформує UAINFO.org.

"Негайне припинення вогню. Виведення z-військ з України. Повернення викрадених громадян. Видача воєнних злочинців. Механізм репарацій. Визнання суверенних прав України… Російська сторона чудово знає наші умови. Шеф Пєскова може не переживати: настане час, і ми зафіксуємо їх на папері", — йдеться в повідомленні.

Читайте також: Песков: Киеву предстоит понять условия России и согласиться на них

Нагадаємо, зараз між Україною і Росією ведуться переговори тільки щодо обміну полоненими. За словами радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка, з РФ неможливо розмовляти, тому що "немає раціональності". Якщо залишити ворогові території, які він контролював до 23 лютого, то це буде відкладена війна.

В ОПУ також заявили, що нові переговори можуть початися тільки тоді, коли їх ініціює президент України Володимир Зеленський. На думку голови переговорної групи і керівника фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, це може статися у серпні, коли наша країна отримає посилену позицію.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube