Почалася нова фаза війни: російський політолог розповів про «важливі зміни» у РФ

3

Почалася нова фаза війни: російський політолог розповів про "важливі зміни" у РФВолодимир Путін не може переламати оборону України / фото REUTERS

Маленької переможної війни з Україною не вийшло, Росія занурюється у нову фазу довгої, виснажливої та дратівливої війни, яку прихильники президента РФ Володимира Путіна не можуть пояснити. Вони не готові визнати, що Путін та його армія не взмозі переломити оборону України.

Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін у колонці на НВ, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

За його словами, росіяни вже не чекають на переможний марш по Україні, вони й зовсім не розуміють, чого їм чекати.

Читайте також: Путін не може зупинитися, він воюватиме до останнього росіянина – Жданов

"Відбулися непомітні, але дуже важливі зміни. Війна набула затяжного стаціонарного характеру. А це означає, що відбуваються зміни її сприйняття, у тому числі, в Росії. Соціологи фіксують, що на 15-20% населення менше говорить, що "спецоперація в Україні" їх хвилює і турбує. Це перша ознака втоми громадської думки від цих подій", – зазначив Орєшкін.

Читайте також: Стратегія Путіна в Україні схожа на прогін його військ через м'ясорубку – Бен Воллес

Експерт пояснив, що росіяни, які підтримували Путіна і цікавилися війною, оскільки чекали на швидку та нищівну перемоги, зараз бачать, що у нього не виходить:

"…не можуть сказати, що їм вже не подобається ця війна. А кажуть: "Ні, нам нецікаво, ми не хочемо про це знати". Це означає, що люди перефокусуються на інші події. А інших подій всередині життя Росії, у всякому разі, позитивних, зовсім небагато. Чим ближче осінь, тим виразніше будуть проявлятися результати санкцій".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube