Піонтковський пояснив, чому Путін панічно боїться загальної мобілізації в Росії

3

Піонтковський пояснив, чому Путін панічно боїться загальної мобілізації в Росії

Президент Росії Володимир Путін не піде на загальну мобілізацію росіян на війну проти України, бо він боїться власного народу. У зв'язку з цим переслідуються всі заклики до мобілізації в країні.

Про це заявив публіцист Андрій Піонтковський в інтерв'ю Наталії Влащенко. Він назвав сценарій, що обговорюється, неможливим, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

"Путін не тільки проти мобілізації, він її панічно боїться. Дуже характерним було засідання Держдуми. Там Зюганов виступив із черговими прокльонами на адресу України і вімагав мобілізації. Негайно, протягом півгодини з'явилися офіційні відповіді Пєскова, Володіна, що ніякої мобілізації не буде", – звернув увагу Піонтковський.

Читайте також: Британська розвідка назвала дві гострі проблеми російської армії в Україні

Публіцист також зазначив, що за годину після виступу головного комуніста РФ на ТБ витягли прессекретаря Зюганова і той клявся і каявся, що "всі неправильно зрозуміли і той нібито пропонував мобілізувати лише військову промисловість".

"Путін боїться мобілізації, тому що, по-перше, він не зможе її здійснити, це викличе соціальний вибух. Друге – якщо комусь із цих знедолених людей вдасться видати зброю, ця зброя буде спрямована проти них, бо ніхто не забув, як людей пограбували під час попередніх реформ", – наголосив публіцист.

Читайте також: ЗСУ ліквідували ще 200 окупантів і збили ворожий гелікоптер: названо нові втрати РФ

"Путін боїться дати людям зброю, він боїться народу та не повторить дії Миколи І. Жодна мобілізація неможлива", – резюмував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube