Піонтковський дав прогноз, хто і коли знесе режим Путіна

6

Піонтковський дав прогноз, хто і коли знесе режим Путіна

Після поразки РФ у війні проти України мобілізовані росіяни повернуться додому та знесуть режим Володимира Путіна.

Таку думку висловив російський політолог та публіцист Андрій Піонтковський на каналі Freeдом, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

"З 25 мільйонів (заявлений мобілізаційний ресурс РФ – ред.) переважна більшість воювати не хочуть. Усіх, хто хотів – уже поховали. Уникнути мобілізації хотіли усі. Виїхало за одними оцінками 200 тисяч, а максимально сягає 700. Виїхали люди, які мають гроші, закордонні паспорти, професійні навички, що дозволяють працювати за кордоном… А в "мобіки" потрапила "робочо-селянська Росія"… В окраїнних районах Росії, особливо національних околицях — бурятів, тувінців, дагестанців із великим задоволенням мобілізують. І навіть ув'язнених, негромадян Росії, середньоазіатських мігрантів", — наголосив він.

Читайте також: Путін у відчаї тягне час і покладає великі надії на зиму, щоб "переламати" ситуацію – CNN

Політолог провів паралелі з революцією 1917 року в Російській імперії:

"Коли вцілілі "мобіки" повернуться після поразки Росії, як селянські "мобіки" у 1917 році повернулися з гвинтівками до Петрограда, тоді в Росії виникне справжній соціальний вибух і революційна ситуація. Коли їх ще більше поляже в українських полях, і Росія зазнає поразки, "мобіки", що повернулися, із задоволенням підуть пограбувати Рубльовку. Знайдуться у них чудові лідери і проповідники і із задоволенням розправляться з цією владою".

На думку Піонтковського, поразка у війні — це єдиний чинник, який "може завдати поразки російській владі".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube