Періс Гілтон уперше розповіла про пережите сексуальне насильство у школі-інтернаті

7

Періс Гілтон уперше розповіла про пережите сексуальне насильство у школі-інтернат

Американська світська левиця, модель та актриса Періс Гілтон вперше поділилася подробицями пережитого у підлітковому віці насильства. Коли зірка жила та навчалася у школі-інтернаті Прово-Каньйон у 90-х роках тамтешній персонал проводив ученицям так званий "медогляд шийки матки". Тільки подорослішавши, знаменитість усвідомила, що це було сексуальне насильство.

Світська левиця не раз скаржилася на жорстокі порядки у школі, куди батьки відправили її через бунтарський характер. Так, наприклад, за словами знаменитості, дівчаток там змушували пити невідомі медикаменти та могли навіть кинути у карцер на добу через "погану поведінку". Однак тепер Гілтон шокувала новими подробицями у матеріалі The New York Times.

"Пізно вночі, було десь 3-4 ночі, вони повели мене та інших дівчат у кімнату для так званого "медичного огляду". Це було навіть не з лікарем. Там було кілька різних працівників, які поклали нас на стіл, змусили лежати смирно і засунули пальці в нас", – поділилася телезірка.

Читайте також: Ґвалтував п'яних жінок у спеціальній кімнаті: стали відомі подробиці справи зірки Ман Сіті

Спадкоємиця готельної імперії Hilton додала: "Я не розуміла, що вони роблять. Але це точно були не лікарі. Це було страшно і я ці спогади блокувала багато років. Але тепер, оглядаючись на це як доросла людина, розумію, що це було сексуальне насильство".

Довгі роки Періс Гілтон не розповідала про те, що сталося, проте тепер зважилася заговорити, аби допомогти іншим дівчатам уникнути подібних ситуацій.

"Я плакала, поки вони утримували мене і говорили: "Ні!". Вони просто сказали: "Заткнися. Лежи спокійно або вирушиш у карцер". Мені важливо розповісти про ці болючі моменти, щоб я могла зцілитися і допомогти покласти край цьому насильству", – передали слова знаменитості Page Six.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube