Перетворила Гаррі на «маріонетку»: королівський фотограф вважає, що Меган Маркл не сподобалася б принцесі Діані

7

Джон Свонелл стверджує, що принцеса Діана не захоплювалася б Меган Маркл.

Королівський фотограф був близький з нею, адже вона була шанувальницею його робіт, повідомляє dailymail.co.uk, інформує UAINFO.org з посиланням на Факти.

Він стверджує, що герцогиня Сассекська перетворила Гаррі на "маріонетку", стверджуючи, що у неї був свій власний "порядок денний", коли вона приєдналася до королівської родини.

Гаррі та Меган одружилися у 2018 році. Подружжя "подало у відставку" зі своїх королівських обов'язків у 2020 році, нібито намагаючись уникнути уваги ЗМІ та тиску, пов'язаного з роботою членів королівської сім'ї.

Читайте також: Принц Гаррі та Меган Маркл слідом за королем Чарльзом III зробили власний портрет, але порушили королівську традицію

"Я не думаю, що вона б їй (принцесі Діані. — Ред.) сподобалася, тому що вона б подумала, що та вкрала її сина, — сказав пан Свонелл в інтерв'ю The Daily Mail. — Він зараз як маріонетка. Меган була сповнена рішучості зустріти майбутнього чоловіка саме у цій країні. Вона була маловідомою актрисою, і коли з'явилася можливість, вона скористалася нею, як зробив би будь-хто інший. Але вона дуже розумна жінка, це точно".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube