Паламар про ситуацію з пораненими на «Азовсталі»: помирають щодня через відсутність лікування

31

Паламар про ситуацію з пораненими на "Азовсталі": помирають щодня через відсутність лікування

Заступник командира полку "Азов" Святослав Паламар заявив, що на території заводу "Азовсталь" перебуває близько 600 поранених бійців. За його словами, необхідно якнайшвидше домогтися припинення вогню, щоб врятувати цих людей.

Також він зазначив, що через нестачу лікування поранені щодня помирають. Про це Паламар розповів виданню ВВС, інформує UAINFO.org.

Пораненим бійцям не можуть надавати необхідну медичну допомогу на місці через відсутність умов.

"Кількість загиблих я озвучувати не буду. Повірте, йдеться про сотні українських військових. Поранених – близько 600 людей. Але ця цифра збільшується щодня, як і кількість загиблих". Зараз потрібно досягти реального припинення вогню, забрати звідси поранених. Їм дуже важко, вони щодня помирають через нестачу лікування", – сказав Паламар.

Читайте також: "Нашому уряду не вдалося захистити Маріуполь, не вдалося підготувати його оборону. 25 тисяч цивільних були вбиті російською армією", – офіцер полку "Азов". ВІДЕО

За словами заступника командира "Азова", бійці не мають достатньої кількості антибіотиків, перев'язувальних матеріалів і навіть свіжого повітря, необхідного для нормального надання медичної допомоги. Також він зазначив, що багато військових контужені, оскільки окупанти постійно бомбардують "Азовсталь".

"Поранених потрібно негайно евакуювати. Для цього необхідно, щоб наш головнокомандувач доклав усіх зусиль, звернувся до всіх міжнародних організацій для надання допомоги нашим солдатам. Вони, повірте, заслужили на це. Ми сподіваємося, що вдасться домовитися", – наголосив військовий.

Читайте також: "Здатися з нашого боку – це неприйнятно, тому що ми не можемо подарувати такий великий подарунок ворогу", – полк "Азов". ВІДЕО

Крім того, Паламар зазначив, що для порятунку військових та цивільних потрібна екстракція – виведення гарнізону або на територію третьої країни, або на територію України.

"Ці хлопці зробили неможливе в цих вкрай важких умовах. Грубо кажучи, зі штик-ножами хлопці кидаються на літаки та танки. Я не знаю, чи були в історії прецеденти такого героїзму", – розповів заступник командира "Азова".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube