Озброюйте Україну, поки не стало пізно: експерти з нацбезпеки звернулися до США

10

Вони зажадали від уряду США "найрішучішої відповіді".

Близько 20 експертів і фахівців з національної безпеки закликали США поставити Україні більше зброї, заявивши, що війна знаходиться в "вирішальному моменті", інформує UAINFO.org.

У статті для The Hill вони заявили, що бездіяльність означає "ненавмисне виривання поразки з пащі перемоги" і може становити "серйозну небезпеку" для США і їх союзників.

"Через надмірну обережність щодо провокування російської ескалації (як звичайної, так і ядерної) ми фактично поступаємося ініціативою президенту Росії Володимиру Путіну і зменшуємо тиск на Москву, щоб вона припинила свою агресію і серйозно підійшла до переговорів", — йдеться в повідомленні.

"Імперіалістична війна Москви проти народу України — це не просто моральна образа — кампанія геноциду, спрямована на те, щоб стерти українську націю з карти світу, — але явна загроза безпеці і процвітанню США".

Читайте також: Пентагон опублікував відео як у США вантажать боєприпасами літак для України

Вони зажадали від уряду США "найрішучішої відповіді", заявивши, що при правильному озброєнні і підтримці Україна може виграти війну.

"Якщо це вдасться, нашим солдатам з меншою ймовірністю доведеться ризикувати своїм життям, захищаючи союзників США за договором, яким Росія також загрожує", — заявили вони.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube