Оточення натякає Путіну на відставку, процеси вже запущені – експерт

2

Оточення натякає Путіну на відставку, процеси вже запущені – експерт

Оточення президента Росії Володимира Путіна починає "розгойдувати човен", щоб примусити його обрати собі наступника і піти у відставку.

Про це розповів правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень та безпеки Павло Лисянський на Youtube-каналі ТСН, інформує UAINFO.org.

За його словами, в РФ нині змагаються за владу декілька угруповань, до складу яких входять військові, політичні діячі і спецслужбісти.

"Коли вперше Путін планував транзит влади, він планував на своє місце Сергія Іванова (напередодні виборів 2008 року — ред.). Він вже оголосив, що Іванов мій наступник. І потім, коли зайшов до кабінету до Сергія Іванова, побачив, що в Іванова в черзі стоїть все його оточення. Путін вийшов, сказав — добре, і наступником став Медведєв. Тому кого Путін визначить своїм наступником — ніхто не розуміє. Його оточення йому натякає — шановний диктаторе, або добровільно, або зараз підніметься дуже потужний скандал", — розповів він.

Читайте також: Піонтковський пояснив, чому Путін панічно боїться загальної мобілізації в Росії

Лисянський вказав на ознаку того, що справи Путіна в Росії похитнулися. "Навіть у Comedy Club почали глузувати зі стану справ у Російській Федерації. Comedy Club — це "Газпром медіа", вони не незалежні… Еліти дали сигнал. Зараз будуть "розгойдувати човен" Путіна, якщо він не погодиться добровільно піти у відставку".

Читайте також: Путіна принизили на неформальних бесідах саміту в Узбекистані

Як зазначив експерт, президент РФ "може не погодитися, але до нього підуть якісь радники, скажуть — ви ж розумієте, така ситуація…".

"Там йдуть політичні ігри, спрямовані на транзит і зміну влади… Те, що ці процеси запущені — 100%", — переконаний Лисянський.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube