Окупанти хотіли влаштувати в Дніпрі масштабний теракт, який можна порівняти з ядерною катастрофою

7

Окупанти хотіли влаштувати в Дніпрі масштабний теракт, який можна порівняти з ядерною катастрофою

РФ планувала, що в результаті ракетного удару по Південному машинобудівному заводу відбудеться витік небезпечної речовини.

Окупанти хотіли влаштувати в Дніпрі масштабний теракт: 15 липня РФ била по місту ракетами та цілилася по території Південного машинобудівного заводу. Після цього в мережі з'явилася інформація про те, що в результаті вибухів нібито стався витік гептилу, що і розкрило плани рашистів.

Про це повідомив голова тероборони Дніпра Геннадій Корбан, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Росія атакувала ракетами Дніпро: троє людей загинули, 15 поранені

Він зробив офіційну заяву на тлі поширюваної інформації про те, що в результаті ракетного удару по заводу начебто стався витік гептилу. Це компонент ракетного палива, він дуже небезпечний. Гептил вражає буквально всі системи людини. Він викликає порушення репродуктивної діяльності та поява вроджених каліцтв. Однак ніякого витоку не було, вся інформація про "поширення" небезпечної речовини — фейк.

Корбан зазначив, що гептил був утилізований ще в перші два місяці повномасштабної війни, яку РФ розв'язала в Україні. Для утилізації небезпечної речовини знадобилося понад 100 мільйонів гривень.

Читайте також: "Пульса де-нура": Корбан пригрозив Путіну єврейським прокляттям у відповідь на удар по Дніпру

"У зв'язку з вищевикладеним запевняю жителів Дніпра, що інформація поширювана ворожими джерелами — це фейк і відверта брехня. Також стверджую, що російське керівництво збиралося вчинити терористичний акт в Дніпрі небачених масштабів, який можна порівняти з ядерною катастрофою. Однак керівництво області та міста заздалегідь подбали про цю проблему", — вказав Корбан.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube