«Окупанти пішли ва-банк»: Данілов розповів, звідки РФ мобілізує техніку і боєприпаси

4

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов розповів, звідки Російська Федерація мобілізує техніку і боєприпаси для війни проти Україні.

Про це Данілов повідомив у мікроблозі Twitter, інформує UAINFO.org.

"Щоб вести з нами сьогодні боротьбу, ворог змушений мобілізовувати техніку, боєприпаси з Далекого Сходу, Уралу, інших територій. Вони пішли ва-банк, і не можуть, як вони вважають, програти цю війну", — заявив Данілов.

За його словами, "РФ поступово знищує колонізоване у 19-20 ст. населення, – на фронті не так багато росіян, переважно це інші нації, в яких вони забрали мову, історію, традиції і вважають їх нібито росіянами".

Як зазначив Данілов, працює Ставка Верховного Головнокомандувача, усі питання сектору безпеки і оборони – під пильним контролем президента України Володимира Зеленського. За його словами, РФ розгортає вже не першу кампанію з дискредитації наших Сил оборони й вищого військово-політичного керівництва.

Зокрема, секретар РНБО зазначив, що спроба РФ відхреститися від воєнного злочину в Оленівці подібна до того, що "вони роками брехали про малайзійський Боїнг, який вони збили у 2014-му".

Читайте також: США готують найбільший пакет озброєнь для України на мільярд доларів – ЗМІ

"Життя людини і міжнародні зобов’язання для них – порожній звук", — підкреслив він.

Він зазначив, що Україні "ніхто нічого не винен, але ми сьогодні захищаємо не тільки себе та Європу, а й весь цивілізований світ від варварства". "Дипломатія має бути підкріплена успіхами на фронті – тоді справжнім дипломатам буде набагато ефективніше спілкуватися з багатьох питань", — додав він.

"Останнім часом знищення ворога нашими Силами оборони стало ефективнішим завдяки допомозі наших партнерів, кількість та якість зброї стала зовсім іншою, головне – щоб допомога не зупинялася", — відзначив секретар РНБО.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube