Окупант із Чувашії знявся в рекламі армії РФ і загинув в Україні: не прослужив і місяця

7

Окупант із Чувашії знявся в рекламі армії РФ і загинув в Україні: не прослужив і місяця

На війні проти України було ліквідовано окупанта із Чувашії Сергія Станового. Ще в липні він знявся в пропагандистському ролику, де хвалився своїм бажанням приєднатися до злочинної "спецоперації" і вихваляв РФ.

Про це на своєму каналі в Telegram у четвер, 18 серпня, повідомило міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm. Судячи з наявних даних, контрактник не прослужив в армії країни-агресорки і місяця.

"Найкраща соціальна реклама війни на Росії", – пожартував автор посту InformNapalm, пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Росіяни "помилково" зібрали гроші на квадрокоптер для ЗСУ

Відомо, що Становий – батько трьох дітей, який жив у Новочебоксарську. Раніше він служив у російських прикордонних військах (63-й прикордонний загін у Біробіджані), прикордонником. Потім – працював монтажником у будівельній фірмі в Чебоксарах.

Окупант заявляв, що гроші йому "не такі важливі" і він патріот. У пропагандистському відео чоловік говорив, що воюватиме "за батьківщину".

Він стверджував, що хотів піти на війну добровольцем, але не склалося. Однак у Росії наприкінці травня змінили правила підписання контракту, дозволивши укладати їх з особами, старшими за 40 років. Так Становий і потрапив на фронт, проте був швидко ліквідований Силами оборони України.

Додамо, що старший син Станового навчається на військового. Чоловік говорив, що виховує своїх дітей "патріотами".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube