Одночасно для душу, підлоги та миття посуду: у РФ «імпортозамістили» побутову хімію «універсальним» засобом

4

Одночасно для душу, підлоги та миття посуду: у РФ "імпортозамістили" побутову хімію "універсальним" засобом

У РФ почали продавати "універсальне" мило, яким нібито можна мити голову, тіло, підлогу і посуд. Більш того, це засіб навіть нібито відлякує комарів.

Судячи з усього, таким милом в РФ намагаються "імпортозамістити" побутову хімію, адже через санкції росіяни залишилися без безлічі популярних засобів, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

Жителі РФ поставилися до "універсального" засобу скептично / скріншот

Читайте також: Чи вийде у Росії імпортозаміщення?

Мило, як зазначено на етикетці, підходить як для прибирання, так і для миття волосся. Їм нібито можна випрати ганчірки, вимити посуд і навіть підлоги. Сумнівно, що один засіб буде безпечним і ефективним як для миття голови, так і для відлякування комарів."Чудо-засіб" назвали "Дачним".

Читайте також: Імпортозаміщення по-російськи: чуже на чуже

"При цьому у багатьох на дачі є тільки холодна вода, ось тут вам і допоможе миючий засіб "Дачний". Його основне завдання — відмити бруд, і він прекрасно з нею справляється!",- рекламує свій товар виробник.

Жителі РФ поставилися до "універсального" засобу скептично. Деякі росіяни відкрито критикують "імпортозаміщення" і навіть знімають з милом відео, на яких вони щиро дивуються і не можуть стримувати сміх.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube