«Один автомат на трьох»: полонені окупанти із Цхінвалі поскаржилися, що їх «кинули»

8

"Один автомат на трьох": полонені окупанти із Цхінвалі поскаржилися, що їх "кинули"

Двоє полонених російських загарбників з окупованого грузинського міста Цхінвалі поскаржилися, що командування їх "кинуло". За їхніми словами, на війну в Україну вони приїхали без обмундирування та зброї.

При цьому окупанти розповіли звичну для російських полонених легенду про те, що "дуже не хотіли їхати до України". Відео з допитом полонених опубліковано на YouTube-каналі "Бутусов Плюс", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

Один із окупантів розповів, що нібито не міг знайти роботу, тому прийняв рішення йти служити до російської армії. Більше того, він додав, що таким чином хотів "вилікуватися" від наркотичної залежності.

"Оскільки роботу знайти не зміг гідну, почав працювати на будівництві, установка кондиціонерів. Потім знайшов непогану роботу. Сталася погана пригода, я спробував наркотики важкого типу. Підійшов до рідних, сказав: "Я гину". Мені запропонували єдиний варіант, який я вважав розумним: видалити всі соцмережі, викинути телефон, забути друзів і поїхати служити кудись далеко. Ось так я і потрапив в армію", – заявив окупант.

Читайте також: "Поназбирали шаромиг-калік без без касок і бронежилетів": окупанти обурені мобілізацією в РФ. Перехоплення ГУР

Полонений загарбник розповів, що вторгся на територію України з боку тимчасово окупованого Криму. Потім його підрозділ перекинули в Запорізьку область. Окупант при цьому поскаржився, що зброї та амуніції їм не видали.

"Мені не видали належного обмундирування – бронежилету, каски та автомата. У мене не було нічого. Я відмовлявся воювати, говорив комбату своєму, що я не піду. Комбат каже: не переживай, це тил, ми окопаємось, там один автомат на трьох, все буде добре", – сказав окупант.

Інший полонений розповів звичну для росіян легенду про те, що він нібито не знав, чому їде в Україну і взагалі не хотів воювати. Також він заявив, що у разі відмови виконувати накази командування боявся отримати зіпсовану особисту справу, з якою нібито не зміг би нікуди влаштуватися на роботу.

Читайте також: "З*батися не встигнемо": окупант розкрив неминучу долю армії РФ на Херсонщині (перехоплення)

"Я ж служив за контрактом. У мене на той момент рік до закінчення контракту залишалося. Я не хотів нікуди їхати, але кажуть: треба, інших варіантів немає. До останнього не хотів, але все-таки поїхав. Приїхали сюди. Нам також казали, що ми там будемо в тилу. Якщо відмовлялися, то звільняли з дуже поганими печатками в особовій справі, що нікуди на роботу тебе не візьмуть", – видав загарбник.

Примітно, що обидва полонених, Колесніков Єгор Аркадійович та Андріївський Філіп Павлович, – із 4-ї російської гвардійської бази в/ч 66431, розташованої в окупованому Цхінвалі. Крім того, окупанти мають родичів в Україні, зокрема, у Харкові, який протягом тривалого часу виживає під обстрілами путінської армії.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube