«Обороняємося майже на 270 градусів»: екс-керівник ССО Галаган назвав умову перемоги України у війні

7

Фото: Міністерство оборони України

Повномасштабна війна України проти Росії триває вже 5 місяців. Унікальність нинішньої фази протистояння полягає в тому, що ЗСУ обороняються майже на 270 градусів.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" заявив екс-командувач ССО генерал-майор Григорій Галаган, інформує UAINFO.org.

Він підкреслив, що на кінець липня 2022 понад 2 тисяч кілометрів – куди не кинься, або ворог, або той, хто ворога підтримує.

"Сили спеціальних операцій знаходяться зараз скрізь: контролюють рух опору, проводять інформаційно-психологічні операції. Ну і без бойової роботи теж ніяк — її ми називаємо "кінетичними діями"", — розповів екс-командувач ССО.

Читайте також: У ЗСУ підтвердили удар по Антонівському мосту й розкрили перші деталі

Під "кінетичною" роботою Галаган має на увазі підриви мостів.

"Після кожних підірваних на окупованих територіях шляху або моста я краще засинаю", – зізнався він.

Що стосується ІПСО (інформаційно-психологічних операцій – ред.), то їх воїни ССО проводять на багатьох рівнях: коли противник здається в полон цілими підрозділами, коли російські матері мітингують, відмовляючись посилати синів на війну — це успіх, каже Галаган.

Читайте також: "ЗСУ вже близько". Після підриву Антонівського мосту у Херсоні окупанти можуть залишитись без шляхів для відступу

"Тут справа навіть не в операціях інформаційних чи психологічних. Іноді досить просто донести правду тим, хто позбавлений доступу до іншої інформації, крім брехні і пропаганди, які ллються з екранів російських телевізорів. Наше завдання — зламати ворога будь-яким способом. Зламаємо — переможемо", — стверджує Галаган.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube