Новий план РФ: експерт назвав 5 фатальних небезпек «зернового перемир’я» із Росією

3

До уваги тих, хто цікавиться темою розблокування українських портів.

Тема "перемовин" про "розблокування" українських портів в Чорному морі є лише фрагментом нового плану РФ по досягненню в найближчі тижні тимчасового "зернового перемир'я". Як умови для підготовки для нової масованої атаки по всьому фронту. Саме тимчасового перемир'я. Все решта — відволікання уваги.

Таку думку на власній сторінці у Facebook висловив керівник Інституту стратегічних чорноморських досліджень, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, інформує UAINFO.org.

Аналіз результатів моніторингу, що здійснюється "Інститутом Чорноморських стратегічних досліджень" по багатьох напрямках свідчить про таке:

1. Під приводом вивезення зерна РФ бажає перемир'я на декілька місяців, щоб посилити своє угруповання в Україні, надати йому відпочинок, підтягнути резерви.

2. "Зернове перемир'я" потрібне РФ для того, щоб мати час для фіксації нових "територіальних надбань" — тобто анексії окупованих територій Херсонської, Запорізької, Харківської областей та "ЛДНР".

Читайте також: "У нас тут свій, не менш важливий фронт". Юрій Горбунов показав, як на Миколаївщині рятують урожай після російських ракетних ударів. ВІДЕО

3. РФ робить ставку на те, що відмова України від "зернового перемир'я" надасть змогу обвинуватити саме її в провокуванні голоду в країнах Азії та Африки. Хоча саме РФ розкручує шантаж голодом.

4. РФ розраховує, що "зернове перемир'я" призведе до заспокоєності в ЄС та США та відповідно — до зменшення актуальності підтримки України з їхнього боку як у військо-технічній сфері, так і фінансової та санкційної.

5. РФ намагається тягнути час якнайближче до нового опалювального сезону, який буде проблемним не тільки в Україні, але й в країнах ЄС. Тобто до світової інфляції в ЄС додадуться зимові проблеми з опаленням.

Можна написати ще декілька пунктів, але вже й так зрозуміло.

Впевнений, що в командуванні ЗСУ та політичному керівництві це чітко усвідомлюють.

Наприкінці зауважу, що РФ у своїй ненависті до України не змогло утриматися від нанесення ракетного удару саме з Чорного моря по Вінниці 14/07/2022 — тобто наступного дня після технічних перемовин в Стамбулі по зерну, що відбулися 13/07/2022.

Читайте також: На Дніпропетровщині ворожа ракета зруйнувала склади з тисячами тон зерна

Фактично цей ракетний удар з Чорного моря мав би перекреслити безпідставні сподівання на успіх зернових перемовин як в усвідомленні керівництва Туреччини, так і в ООН. Щодо країн ЄС та США — ми й до того не бачили там таких сподівань

Отже, я б не радив друзям з морського бізнесу "без надії сподіватися"…. Треба й надалі розвивати альтернативні шляхи суходолом…

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube