Ніхто не давав Україні шансів у сутичці з Росією – польський прем’єр

4

Ніхто не давав Україні шансів у сутичці з Росією – польський прем'єр

Україна виживе в повномасштабній загарбницькій війні, розв'язаній Кремлем, "навіть якщо Росії вдасться поглинути якусь частину території України".

Про це заявив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, повідомляє Польське радіо, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Росія не зможе знищити Україну… хто не вступає в бій, той програє на старті. Той, хто вступає в бій, дає собі шанс вижити. І це напевно урок війни проти України", — сказав прем'єр-міністр.

Глава польського уряду нагадав, що варшавські повстанці "не обирали між свободою і поневоленням, вони обирали між свободою і знищенням, тому що покора означала згоду на знищення нашого народу".

Читайте також: Моравецький про скандальні заяви Орбана: "Шляхи Польщі та Угорщини розійшлися"

За його словами, 24 лютого опір і боротьба здавалися абсолютно безглуздими "Україна повинна була впасти через кілька днів, проти колишньої імперії їй ніхто не давав шансів", — зазначив Моравецький.

"Попри це, Україна вистоює наступні місяці. І хоча результат війни ще невідомий, я вже знаю, що Україна виживе. Український народ відродився завдяки цій війні, знайшов у собі віру, якої не мав, можливо, ніколи, знайшов у собі надію і відвагу, а найбільше довів собі, що сила волі здатна зупинити вироки історії", – підкреслив Моравецький.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube