Німецький концерн готовий передати Україні БМП Marder за три тижні

26

Німецький концерн Rheinmetall готовий передати Україні перші БМП Marder / фото Bundeswehr Facebook

Німецький оборонний концерн Rheinmetall готовий передати Україні перші БМП Marder. Водночас для цього необхідне відповідне рішення уряду.

Про це керівник компанії Армін Паппергер повідомив в інтерв'ю Süddeutsche Zeitung, пише УНІАН, інформує UAINFO.org.

"Ми могли б надати загалом 100 Marder у середньостроковій перспективі, перші були б готові за три тижні. Ми чекаємо на рішення федерального уряду…Але зараз достатньо країн, які хочуть ці транспортні засоби, не тільки Україна", — заявив Паппергер.

Читайте також: Перемога – це не повернення до 24 лютого, це звільнення всіх наших територій, – Кулеба

Німецька компанія Rheinmetall Landsysteme звернулася до федерального уряду із запитом про дозвіл на постачання Україні 100 бойових машин піхоти Marder.

Читайте також: РФ экономит высокоточные ракеты. Это означает, что будет больше промахов и попаданий в выбранные цели без возможности перехватить, – Арестович

21 квітня стало відомо, що за вказівкою Олафа Шольца Міноборони Німеччини викреслило все важке озброєння зі списку військової допомоги Україні. Зокрема, з нього зникли танки Leopard, БТР Puma й Marder, БТР Boxer, Fuch. Таким чином, список, поданий Україною Німеччині з проханням надати озброєння для боротьби з російськими окупантами, скоротився з 48 до 24 сторінок.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube