Netflix починає співпрацю з Україною: українським кінематографістам нададуть гранти

4

Українська кіноакадемія та House of Europe разом з Netflix започатковують дві ініціативи, які мають допомогти українським творцям в Україні та в усьому світі, які постраждали або були вимушені переїхати через війну, продовжувати та розвивати свою роботу.

Про це йдеться у повідомленні Української кіноакадемії на офіційному сайті, інформує UAINFO.org.

"Ці дві програми забезпечуватимуть фінансову підтримку та доступ до навчання і експертів для українських кінематографістів на всіх рівнях їхньої кар’єри. Кандидати, які відповідають вимогам, можуть подавати заявки на сайтах House of Europe та Української кіноакадемії з 28 липня", — йдеться у повідомленні.

Так, програма Української кіноакадемії передбачає: 48 грантів на розробку сценаріїв по 15 тис. доларів кожен для команд досвідчених кінопрофесіоналів із двох осіб (сценариста і продюсера), а також ексклюзивні онлайн сесії з міжнародними експертами галузі.

Програма ж під керівництвом House of Europe забезпечить сто стипендій по 1000 євро для творців усіх рівнів, навчання із процесу кіновиробництва, пост-продакшну та пітчингу від Netflix для професіоналів початкового та середнього рівня.

Читайте також: Россияне побежали судиться с Apple, Netflix и Sony: требуют миллионы за "моральный ущерб"

"Ініціативи підтримуються Netflix Fund for Creative Equity, глобальним фондом, запущеним на початку 2021 року, який має на меті створити більше можливостей для людей з недостатньо представлених або маргіналізованих спільнот, щоб їхні голоси були почуті", — йдеться у повідомленні.

Кожен український творець, незалежно від свого місцезнаходження, може подати заявку на участь у цих ініціативах через сайт Української кіноакадемії (для отримання грантів на розробку сценарію та зустрічей з експертами) та House of Europe (для отримання стипендій та освіти). За підтримки провідних міжнародних та українських установ творці матимуть можливість розвивати свою кар’єру в кіно- та телеіндустрії.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube