Несенюк: Куди подівся Медведчук?

6

 Несенюк: Куди подівся зрадник  Медведчук?

Минає три місяці з того часу як Віктора Медведчука офіційно звинуватили у державній зраді та передали справу до суду. Саме з того часу Медведчук остаточно зник з нашого інформаційного простору. Чому так? Хіба не важливо було саме тепер провести публічний суд над зрадником, довести його провину і покарати відповідно до закону? Щоб увесь світ побачив як ведеться тим, хто зрадив Україну.

Але нічого подібного не відбувається. Скажете, що тепер війна і не до того? А коли Медведчука ловили не було війни? Коли його саджали перед телекамерою і давали читати текст про зраду Порошенка було до того?

Про це на своїй сторінці у Facebook пише журналіст Микола Несенюк, інформує UAINFO.org.

Читайте також: Данілов: Нейтралізація таких людей, як Медведчук, була підготовкою до війни з Росією

Не треба бути юристом щоб зрозуміти причину саме такого стану «справи Медведчука». Здоровий глузд підказує, що довести у відкритому судовому засіданні державну зраду колишнього політика буде не так просто. У процесі доведення зради може вилізти така інформація, яка аж ніяк не потрібна нинішній владі. І колишній, до речі, теж. І тому Медведчук буде тихо сидіти поки про нього не забудуть. Свою справу – очорнити Порошенка – він вже зробив. А більше і не треба було, принаймні так виглядає збоку. І взагалі невідомо чи насправді той Медведчук сидить у камері, а не перебуває у більш комфортному місці, яке, можливо, заслужив.

Читайте також: Гелікоптер і літак, що належить родині Медведчука, передали для потреб ЗСУ

Все це може здатися маячнею. А може бути і правдою. Аж поки нам не скажуть куди подівся Медведчук і коли його судитимуть

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube