«Ненависть, відчай і безвихідь»: Машкова розказала про стосунки з рідними в РФ після початку війни в Україні

4

Машкова перестала спілкуватися з батьком-пропагандистом / фото instagram.com/masha_mashkova_official/

Донька російського актора-пропагандиста Володимира Машкова – Марія, яка з початку повномасштабного вторгнення Росії висловлюється проти війни в Україні, поділилася своїми роздумами про розрив родинних зв'язків.

На своїй сторінці в Instagram Машкова, яка наразі проживає у США, зізналася, що після початку війни на заміну любові до рідних приходять ненависть та безвихідь, пише УНІАН, інформує UAINFO.org

"Що робити, якщо після початку війни у ​​вас стався у сім'ї розрив зв'язків? У моєму випадку це сталося публічно. З бабусею у мене занадто міцний зв'язок, його не розірвеш. Ми говоримо по телефону, але все рідше… між нами ніби висить щось страшне, велике і мертве… Але ми разом. Просто не говоримо про найважливіше зараз для мене. Війну. А бабуся була завжди саме тим, до кого я йшла за найважливішим…", — написала Машкова.

Машкова з дідусем і бабусею в Росії / фото instagram.com/masha_mashkova_official/

За словами акторки, з батьком — Володимиром Машковим — у неї за життя складних обставин було більше, і вони не впоралися.

"Після "тієї" розмови (кого цікавить) ми більше не говорили. Я відпустила, прийняла і зберегла любов, але кожна публічна поява батька у футболці з фашистсько-зіганутою символікою завдає мені фізичного болю і кохання втікає… Все заповнює ненависть, відчай і безвихідь. Думаю, йому теж складно читати та дивитися зараз на мене…", — зізналася актриса.

Читайте також: Галкін жорстко пройшовся по Путіну, запропонувавши поставити йому 300-метровий пам'ятник

Машкова наголосила, що вони з батьком один одного просто не чують.

"Ми вважаємо, що вони в секті фашистській під керівництвом соловйово-симоньянським, а вони вважають, що ми не розуміємо, як сильно заздрить нам Америка, яка війну і розв'язала, і "взагалі ви бандерівців підтримуєте, нацики недобиті". Замкнуте коло. Ми одне одного не чуємо. Не розуміємо. Інформацію беремо із різних ресурсів…", — зазначила акторка.

Машкова поділилася роздумами про стосунки в родині / фото instagram.com/masha_mashkova_official/

Нагадаємо, після того, як Машкова виступила на CNN і засудила війну, розв'язану Росією проти України, її батько вимагав негайно повертатися до Росії разом з дітьми та бути "хорошою росіянкою". Проте Марія залишилася в Америці і відмовилася від будь-якої роботи в Росії.

Читайте також: Соліст "Ногу свело!" назвав концерти в Криму помилкою і пояснив, що означає фраза "Україна – моя друга половина"

Зазначимо, Володимир Машков в 2022 році підтримав визнання "ДНР" і "ЛНР".

18 березня 2022 року виступив у "Лужниках" на мітингу-концерті на честь річниці приєднання Криму до РФ під назвою "Za мир без нацизму! Zа Росію! Zа Президента", де процитував вірш Федора Тютчева з критикою Заходу: "Марна праця — ні, їх не зрозумієш, — Чим ліберальніше, тим вони вульгарніше".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube