«Не хотів померти»: актор Ханумак зізнався, чому не повернувся в Україну з-за кордону і як реагує на хейт

11

Режисер, сценарист та актор Руслан Ханумак покинув країну за кілька днів до початку повномасштабної війни з дружиною Аліною Шаманською та сином Артуром. Після 24 лютого артист не повернувся в Україну, через що нарвався на хейт від українців.

За словами зірки, він важко переживав критику, розумів, що потрібно виправдатися, але майже не робив цього. Відповідний коментар пролунав в інтерв'ю ЖВЛ на YouTube, інформує UAINFO.org з посиланням на Obozrevatel.

"Я все читав, а що мені казати? Це дуже боляче було. Та і зараз ще несеться, але вже легше. Це ж треба виправдовуватися за те, що я не повернувся? Так, треба виправдовуватися", – пояснив актор.

Ханумак намагався пояснити хейтерам, чому залишався кілька місяців у Європі, а потім переїхав до США, проте нарвався на ще одну хвилю критики.

"Що робити? Потрібно пережити це. Чому не приїхав воювати? Тому що страшно. Тому що не хотів померти", – чесно зізнався артист.

Читайте також: "Вертайся живим": Юрко Юрченко, який знаходиться на передовій, розчулив розмовою з 10-річним сином

У Сполучених Штатах Америки Руслан Ханумак із дружиною присвятили себе волонтерству. Актор розкрив, що з-за кордону допомагає українським військовим фінансово та надсилає необхідні для боротьби речі, але просить це не афішувати.

Руслан Ханумак із лружиною присвятили себе волонтерству.

Зірка серіалу "100 000 хвилин разом" запевнив, що йому не потрібна публічна подяка.

Читайте також: Артур Логай пішов навчатися військовій справі та пояснив, чому

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube