Назар Приходько: Друга фаза широкомасштабної війни завершена. Що ми маємо?

8

Назар Приходько: Друга фаза широкомасштабної війни завершена. Що ми маємо?

"Отже — друга фаза широкомасштабної війни завершена 4.07.2022. Перша, нагадаю, 9.05.2022. Що ми маємо: Практично повністю окуповані Херсонську та Луганську області, частково окуповані Миколаївську, Запорізьку, Донецьку та Харківську. Маємо повністю звільнені Житомирську, Київську, Чернігівську, Сумську та Одеську області, (враховуючи острів Зміїний)", — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Назар Приходько, інформує UAINFO.org.

"Маємо РОЗГРОМЛЕНІ бронетанкові війська росіян. Ну НЕМА у них більше (і не буде) такої кількості ББМ та танків, аби ними проводити наступальні операції. Ну нема — скільки казати… Дуже багато з розконсервованого виявилось НЕ придатним, а продавати росіянам бронетехніку бажаючих особливо нема. Лукашенко трохи дав та й все.

Маємо виснажений морально та фізично особовий склад противника, який воює без ротацій проводячи наступи, що в рази складніше за проведення оборони. Так, їх ще багато і вони перейшли до тактики прочавлювання наших військ на вузьких ділянках та і тут скажу, що справді підготовлених БТГ залишилось мало, їх покосили на півночі спочатку, а потім на Луганщині та Донеччині. При тому там вони понесли загальних втрат близько 10 ТИСЯЧ бійців.

Читайте також: Шойгу сказав, скільки ще Росія продовжуватиме війну проти України

Єдине що у них є, ефективного та у великій кількості — ствольна та реактивна артилерія, а також ракети для кошмарення мирних мешканців. І то: з ракетами теж не дуже. Іскандери, Калібри та Онікси вони вже економлять, а по мирних луплять сов‘єтськими модифікаціями «Х». Авіацію ми теж поскубали, тому вона дедалі рідше десь з’являється.

Повертаючись до російської артилерії варто зазначити, що саме нею росіяни переважно бомбардують героїчні Миколаїв та Харків. Не ракетами будь-якого базування, хоча і ними буває, а артою та РСЗВ. Тож вихід для нас один:

Для того, аби відігнати росіян спочатку від цих міст, а потім і далі — нам потрібно більше сучасної високоточної артилерії від Друзів, Союзників та Партнерів, ну і авіація теж. Реально — дуже треба. Ми маємо повністю контролювати хід подій у власному небі.

Читайте також: У Кремлі заговорили про "коригування" плану щодо війни з Україною

Я вже озвучував прогноз декілька днів тому — повторюсь: на мою думку, от саме в липні, себто цього місяця, відбудеться щось дуже хороше для України. Я намагаюся постійно це візуалізувати і у це вірити, бо хоч це й не науково — не все, що не доведене наукою — не існує.

На цій, трохи містичній та водночас оптимістичній ноті я завершу цей допис. Вірте в ЗСУ, вірте в Народ, вірте в себе і вірте в Україну. Слава Україні!", — завершує Приходько.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube