Назар Приходько: Аби зрозуміти Путіна, потрібно знати не те, кого чи що він ненавидить, а те, що він любить

5

Назар Приходько: Аби зрозуміти Путіна, потрібно знати не те, кого чи що він ненавидить, а те, що він любить

"Для того, аби зрозуміти Путіна повною мірою, потрібно знати не те, кого чи що він ненавидить, а те, що він любить. А любить Путін дві речі: гроші та власне життя. Враховуючи це, дозвольте поглянути на повномасштабну війну з 24.02 під іншим ніж зазвичай кутом", — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише Назар Приходько, інформує UAINFO.org.

"Так, він, Путін, перебуваючи в полоні власних сов‘єтсько-імперських міфологем думав, що «Київ за 3-4 дні, а всю Україну за тиждень-два». А от як він собі бачив час після цього — набагато цікавіше.

Він проводив паралелі з анексією Криму в 2014-му та з анексією Південної Осетії у 2008-му. Себто: він розумів, що Цивілізований Світ обуриться, що будуть санкції, що, можливо, РФ виженуть з деяких міжнародних організацій, як після Криму з G-8, та це влаштовувало його з огляду на мрію створення Неосовка. Подумаєш «залізна завіса», він за нею 38 років свого нікчемного життя прожив і нічого. Та не так сталося, як гадалося…

Повномасштабна війна триває сьомий місяць, Українське Військо має суттєві успіхи і зупинятись не збирається. Цивілізований Світ максимально об‘єднаний довкола України, проходить небачена МІЛІТАРИЗАЦІЯ нашої Держави, а не навпаки, а Український Народ в тилу максимально виглядає Нацією, а не навпаки.

Тож, у самій РФ почалися процеси, які стали загрожувати особисто Путіну. Річ у тім, що в одній з т.зв. «Кремлівських веж» набралася сил та нахабства ультрарашистська сила, для якої Путін — слабкий бункерний дід з поганим здоров‘ям та безліччю комплексів. Ця сила вимагає крові. Спочатку нашої, звісно, а якщо літраж не сподобається, то вона пустить кров тим, хто необхідний літраж не забезпечив.

Читайте також: Бобиренко: У Путіна продовужє їхати "кукуха"

Саме тому Дуґін та крило ФСБ, що належить до цієї ультарашистської сили і поклали на вівтар доньку божевільного ідеолога — Дашу. Це не крило Путіна її прибрало, аби налякати ультрарашистів, а вони самі, щоб підштовхнути Путіна до більш радикальних та кривавих дій в Україні.

Та ефекту досягнуто не було. Не було, бо Путіну намалювали «червоні лінії» раніше, і не ультрарашисти, а США та Велика Британія. Згадайте як Джонсон чітко сказав, що у випадку застосування Росією бодай тактичної ядерної зброї в Україні — ВБ нанесе удар у відповідь БЕЗ консультацій з союзниками, а Міністр оборони США Ллойд Остін у розмові з Шойґу попередив, що у випадку застосування вищезгаданої зброї — буде нанесено точковий удар конкретно за місцем розташування самого Путіна і бункер не врятує.

Читайте також: Прямої капітуляції Росії не буде, Путіна повалять свої ж, – екс-депутат Держдуми РФ

Тому — Путіну зараз страшно йти на серйозну ескалацію не дивлячись на Дугіну чи Гіркіна, який піною сходить і звинувачує Путіна у всіх гріхах.

Головне у цій ситуації, і для України і для решти Цивілізованого Світу — не збавляти обертів! Путіну страшно, він боїться за власне життя і не бачить виходу з патової ситуації, в яку сам себе загнав розв‘язавши страшну війну в Україні. Не можна давати щуру шпарину для втечі, скільки б він не лякав останнім кидком перед смертю", — констатує Приходько.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube