Навіть не знали, що таке напівфабрикати: український дипломат пояснив, чому вважає окупантів «ордою»

25

Російські окупанти, які майже місяць знущалися з цивільного населення Київщини, показали себе, як справжня орда. Вони не могли чітко назвати свою національність, не розуміли призначення багатьох речей і їли напівфабрикати сирими.

Про це "НВ" розповів дипломат, співавтор Конституції України Роман Безсмертний, інформує UAINFO.org.

За його словами, він довгий час провів в окупації у селі Мотижин. За цей час він встиг поспілкуватися з російськими військовими та сформувати для себе їхній "портрет".

На думку дипломата, великою проблемою армії РФ є відсутність самоідентифікації у її солдатів.

"Серед тих майже 20 осіб, із якими мені доводилося стикатися, був лише один, хто мені чітко сказав: "Я азербайджанець". Решта були в постійному ступорі. Було добре видно, що там і татари, і башкири, і мордва, марійці, буряти… Але вони чомусь називали себе "рускіє"", – ділиться Безсмертний.

При цьому поводилися військові Кремля, як справжня поневолена орда. Вони навіть вживали сирі продукти з магазинів.

"Я ніколи в житті не бачив, аби наші їли ці напівфабрикати, не готуючи їх. Я вже не кажу про речі гігієни. Вони тільки з’являлися біля воріт, нудило і хотілося тікати. Дуже багато речей, які чітко дають зрозуміти: це люди, які для мене ідентифікуються, як орда. Це невільники", – констатує дипломат.

На його думку, окупанти не підозрювали, що таке льох. Вони багато разів грабували приватні будинки, але жодного разу не спускалися у місце, де люди зберігають консервацію та овочі.

Безсмертний підкреслює, що росіян вразило "багате життя українців" у невеликому котеджному містечку Мотижин. Багато речей були для них незрозумілими та недосяжними.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube