Навіщо РФ перекидає в Україну 50-річні танки Т-62 та які у них є важливі особливості: відповіді експертів

20

Навіщо РФ перекидає в Україну 50-річні танки Т-62 та які у них є важливі особливості: відповіді експертів

Танки Т-62 "мають пам'ятати ще Хрущова". Вони є "глибокою модернізацією" Т-55, ще старішого танка.

Про це сайту "Сьогодні" розповів військовий експерт Олег Жданов, інформує UAINFO.org.

"Росіяни навіть відмовилися знімати зі зберігання Т-80 — це був найсучасніший на той період радянський танк. Він дуже примхливий — там вертолітний двигун, а сам танк працює на авіаційному газі — це дуже дорого. Тому вони пішли ще далі і знімають Т-62, який простий, як трактор, в експлуатації. Цими танками вони спробують створити чисельну перевагу, цими ударними "броньованими кулаками" і піхотою "закидати" наші позиції", — говорить він.

Танки Т-62, додає Жданов, "мають пам'ятати ще Хрущова". Вони були "глибокою модернізацією" Т-55, ще більш старого танка. Далі був Т-64, який був проривом в танкобудівній галузі Радянського Союзу, але був занадто дорогим, тому його зняли з виробництва.

"У Т-62 фактично ходова частина залишилася майже такою ж, як і Т-34, тобто великі катки без підтримуючих на гусеницях. І в принципі, його внутрішня начинка теж — там немає автомата заряджання (воно здійснюється вручну екіпажем танка). Так що цей танк — це середина XX століття, але їх у них дуже багато", — розповів він.

Примітним фактом Жданов називає відсутність в цих танках реактивної броні, вони просто "голі".

"Тому поразка цих танків може ефективно проводитися навіть засобами радянських часів, таких як РПГ-7. NLAW і Javelin — там взагалі шансів [для танка] немає", — запевнив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube