Найбільший світлодіодний прапор України вперше з’явився в Дніпрі

10

Щовечора о 20:00 підсвічування фасаду будівлі Дніпропетровської ОДА почне працювати, а він перетворюється в найбільший світлодіодний Прапор України.

У серпні 2016 року в Дніпрі з'явився найбільший світлодіодний Прапор України. Розміри прапора з світлодіодів на фасаді будівлі Дніпропетровської ОДА 30 х 60 метрів. Про те, як реалізовувалася ця ідея, розповів на своїй сторінці у Facebook Юрій Голик.

У 2015-2019 роках Голик працював радником голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка.

Читайте також: Погляньте на Київ улітку 1990-го, аби ніхто не брехав вам, ніби незалежність нам хтось "подарував" – Забужко. ВІДЕО

«Для того, щоб фасад засяяв в кольорах прапора, на нього встановили 110 прожекторів з 2 328 світлодіодами. Споживання електроенергії не більша звичайного електричного обігрівача або бойлера. Ні копійки бюджетних грошей на цей проект витрачено не було. Всі роботи були виконані за приватні гроші. Взагалі, жовтих світлодіодів в природі не існує. А будівля мала засяяти жовто-синім кольором. Вихід із ситуації знайшли — застосували світлодіоди бурштинового і зеленого кольорів. Вони разом дали жовтий колір. Для цього кілька вечорів проводили досліди та експерименти, розміщуючи освітлення на бічній частині будівлі ОДА», — написав він.

За словами Голика, з тих пір кожен вечір о 20:00 підсвічування фасаду будівлі Дніпропетровської ОДА почне працювати, а він перетворюється в найбільший світлодіодний Прапор України.

Читайте також: Три волны русификации. Вот так на Донбассе искореняли украинский язык

«Об'єкти і простори, створені з використанням штучного світла, наочно видимі вночі. Ми зробили те, чого до нас ніхто не робив. Світлодіодний прапор на весь фасад Дніпропетровської ОДА. Нічна Алея Героїв у сквері біля Дніпропетровської ОДА. Нічний Прапор України на флагштоку 72 метра в Дніпрі з підсвічуванням», — повідомив він.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube