На затонулому крейсері «Москва» була ядерна зброя

27

На затонулому крейсеру "Москва" була ядерна зброя

На борту російського ракетного крейсера "Москва", знищеного ЗСУ, були ракети з ядерними боєголовками. Серед 20 кораблів країни-агресора, які наразі перебувають у Чорному морі, також напевно є такі, що несуть тактичну ядерну зброю.

Однак на її застосування окупант не наважиться з об’єктивних причин. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю OBOZREVATEL висловив перший заступник голови Спілки офіцерів України Євген Лупаков, інормує UAINFO.org.

Офіцер наголосив, що на борту "Москви" було "щонайменше дві ракети з ядерними боєголовками", однак ця зброя, що наразі лежить на дні моря, не представляє небезпеки.

Читайте також: Россия пытается достать с затонувшего крейсера ракеты и документы

"З ядерних боєголовок ніякого витоку бути не може, бо там стоїть великий захист. Якщо вони не пошкоджені. А вони, я впевнений, не пошкоджені, бо на сьогодні радіаційний фон там не підвищений", – пояснив Лупаков.

Водночас він запевнив, що кораблі РФ, що зайшли у Чорне море, напевно мають на борту крилаті ракети "Калібр" та тактичну ядерну зброю.

За словами офіцера, удар по будь-якому місту з такої зброї спричинить шкоду, що можна зрівняти із "половиною Хіросіми чи половиною Нагасакі". Однак агресор не вдасться до цього, оскільки, випустивши таку ракету, одразу отримає удар у відповідь від союзника України.

"Щойно буде застосована навіть тактична зброя, одразу парочку стратегічних ударів буде завдано по Москві і на цьому питання буде закрито", – наголосив офіцер.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube