На Херсонщину заходять нові колони російської техніки, – депутат

7

На Херсонщину заходять нові колони російської техніки, – депутат

Збільшилася кількість блокпостів, перевіряють всіх, від автомобілістів до простих перехожих — можливо, очікують на приїзд когось "важливого".

На окуповану частину Херсонської області заходять нові колони російської техніки, стало більше окупантів і в самому Херсоні. Про це повідомив радник голови Херсонської обласної Військової адміністрації, депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, інформує UAINFO.org.

"Є інформація, що в окуповані населені пункти області входять нові колони російської техніки, стало більше окупаційних військових і в самому Херсоні. Збільшилася кількість блокпостів, перевіряють всіх, від автомобілістів до простих перехожих — можливо, очікують на приїзд когось "важливого", — припустив він.

Читайте також: Арестович рассказал, как ВСУ будут освобождать Херсон

Хлань підкреслив, що триває тиск на педагогів і медиків, яких залякують, щоб схилити до співпраці.

"Окупанти захопили гуртожитки ХДУ. Ймовірно, там житимуть військові зі своїми сім'ями. Це не вкладається в голові, що вони можуть заселитися в чужі будинки і жити, як ні в чому не бувало. З сім'ями, з дітьми, на чужому горі", — додав депутат.

Він розповів, що область все ще перебуває без зв'язку, що поглиблює кризу з гривнею — ні заплатити безготівково, ні зняти гроші неможливо.

Читайте також: США вважають, що Росія не має достатньо сил, щоб контролювати Херсонщину, – CNN

Тому пенсіонери змушені йти за допомогою до окупантів, адже запаси закінчилися, а взяти кошти ніде.

"Вони бояться нашого контрнаступу і нової зброї, тому вирішили, як завжди, налякати кількістю. Але це не означає якість, а лише те, що їм не шкода своїх громадян. Адже Херсонська область — останнє що вони побачать у своєму житті. Ми вистоїмо, чекаємо звільнення, тактичні перемоги в області тривають. Попереду хороші новини", — підкреслив Хлань.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube