На Херсонщині окупанти, злякавшись ЗСУ, почали перебиратись ближче до мирних жителів

5

На Херсонщині окупанти, злякавшись ЗСУ, почали перебиратись ближче до мирних жителів

Останні успіхи Збройних сил України зі знищення об'єктів військ РФ у Херсонській області змусили останніх зайнятися зміною дислокації. Окупанти залишають захоплені будинки й переміщуються ближче до мирних жителів.

Про це заявив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський у Telegram, інформує UAINFO.org.

Він наголосив, що останнім часом захисники ліквідували серію військових складів, місць компактного розміщення особового складу, штабів, центрів накопичення й ремонту техніки ворога.

Читайте також: Арестович розповів про "розм'якшення" оборони РФ на Херсонщині та анонсував "щось цікаве"

За словами чиновника, це налякало російських військових і, що дуже їм характерно, вони просто почали "прикриватися" мирними жителями.

"Частину захоплених раніше приміщень, зокрема навчальних закладів, орки "добровільно" залишають, переїжджаючи в безпечніші, на їхню думку. Причому основний критерій безпеки для них – це якомога більша кількість наших людей, які живуть якомога ближче", – зазначив Соболевський.

Приміщення ж, із яких окупанти з'їжджають, залишаються у цілком непридатному стані. Що не можна пограбувати, путінська орда ламає та опоганює нечистотами.

Читайте також: Війська РФ посилюють оборону на півдні, загрозу наступу ЗСУ сприймають серйозно, – розвідка Британії

"Мені складно зрозуміти, що це – злість на те, що хтось може жити набагато краще, ніж вони, чи реакція на те, що Херсонщина відмовилася підкоритися та активно відкидає спроби насадження російського світу?" – зізнався чиновник.

Водночас додав, що це неважливо, адже головне нині те, що в регіоні залишається близько пів мільйона заручників окупантів – українців, яких потрібно звільняти.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube