На сьомому місяці війни у світі зростає рівень пожертв для України: німці стали удвічі більше донатити на зброю

2

На сьомому місяці війни у світі зростає рівень пожертв для України: німці стали удвічі більше донатити на зброю

Після шести місяців війни благодійні перекази в Україну від іноземних донорів продовжують зростати. Жителі Німеччини за цей час удвічі збільшили фінансову підтримку оборонного сектору України.

Про це йдеться у звіті фандрейзингової платформи UNITED24, яка проаналізувала 68 000 внесків на суму 3 962 956 доларів США, інформує UAINFO.org.

З її даних видно, як змінився розподіл пожертв з червня по серпень 2022 року.

Читайте також: Стали відомі подробиці нового пакету допомоги Україні від США на 600 мільйонів доларів

Зокрема, донори стали частіше обирати напрямок "Оборона та розмінування". Найкраще це помітно на прикладі Німеччини: на початку літа лише 25% мешканців країни переказували кошти на цей напрям. Наприкінці серпня показник виріс до 42%.

Також на "Оборону та розмінування" донатять 73% мешканців Франції, 75% мешканців Канади та 76% мешканців Великої Британії, тоді як три місяці тому цей показник у всіх них становив 60%. Цей же напрямок обирають 70% американців, притому, що у червні цей показник становив лише 50%.

Водночас на напрямки "Медична допомога" та "Відбудова України" іноземні донори жертвували у приблизно рівній пропорції.

Читайте також: Глава Єврокомісії запевнила, що ЄС не відступиться, хоча підтримка України коштує дорого

Цікаво, що жителі України також збільшили обсяг пожертв на ЗСУ (74% проти 70%) і на медичну допомогу (22% проти 15%), а от на відбудову зменшили з 15% до 4%.

За підсумками пожертв топ-10 країн-донорів виглядає наступним чином: США, Німеччина, Франція, Україна, Велика Британія, Канада, Австралія, Швеція, Швейцарія та Ірландія.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube