Мозгова потролила Полякову в кокошнику та згадала про Білозір

30

Відома українська продюсерка Олена Мозгова прокоментувала скандал співачки Олі Полякової та народної артистки України Оксани Білозір. На прохання фанатів висловитися щодо публічного конфлікту зірок авторка написала, що Полякова залишиться в історії "в кокошнику", а її опонентка "просто українкою україночкою".

Відповідний допис з'явився на сторінці продюсерки в Facebook. Її підписники майже в один голос підтвердили коментар авторки, назвавши його "дуже влучним", інформує UAINFO.org.

Зі слів Мозгової, вона отримувала запити з проханням прокоментувати закиди знаменитостей у бік одна одної. Через це, у властивій для себе іронічній манері, вона потролила скандалісток.

"Дуже просили якусь рефлексію на тему.. ну ось таке: одна так і залишиться назавжди в історії в кокошнику, а інша "а я просто українка, україночка", – написала Мозгова.

Підписники продюсерки погодилися з її думкою, залишивши свої коментарі під дописом.

"Ви як завжди дуже влучно", "Як чудово влучно сказано і все зрозуміло", "100% коротко і ясно", "Молодчинка! Врізала, як відрубала", "Пані Оленко, як завжди захоплююсь вашими коментарями", – йдеться в повідомленнях.

Читайте також: "Их больше нет в моей вселенной": Полякова рассказала, что с начала войны никто из российских звезд ей не позвонил. ВИДЕО

Читайте також: Анастасия Приходько: Опальных звезд нужно лишить гражданства. Они не имеют права быть украинцами

Нагадаємо, що скандал між співачками виник минулого тижня, коли Білозір звинуватила Олю Полякову, Тоню Матвієнко та Ольгу Полежаку в тому, що вони нібито переспівали її композиції. Знаменитість навіть пригрозила виконавицям судовим позовом та звинуватила у відсутності творчої фантазії.

У відповідь на це Полякова присоромила її за погрози судовими провадженнями. Епатажна знаменитість зазначила, що Білозір не має жодного стосунку до мелодії "Колискової" Мирослава Скорика, яку вона використала.

Народна артистка України дорікнула опонентці в тому, що вона виступає в сценічних образах із російським кокошником. Своєю чергою Полякова ще у 2018 році пояснювала, що вже давно не виступає з кокошником на голові, не дивлячись на те, що саме цей аксесуар став її справжньою "візитною карткою".

Придуманий декілька років тому образ "Russian Style" зірка змінила не тільки через його застарілість, але і в зв'язку з подіями, що відбуваються наразі між Росією і Україною.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube