МОК виступає проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях

8

МОК виступає проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях

Бах заявив, що запевнив Зеленського у збереженні позиції, рішення щодо якої було ухвалене на початку повномасштабної війни Росії проти України, і яка дуже чітка щодо твердого засудження російського вторгнення.

Міжнародний олімпійський комітет продовжує виступати проти участі російських спортсменів у міжнародних змаганнях. Як передає УНІАН, про це на спільній пресконференції у Києві заявили президент України Володимир Зеленський та президент Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах, інформує UAINFO.org.

Читайте також: І ти, Бах: очільник МОК підтримав "невинний" російський народ та "невинних" російських спортсменів, – Микола Томенко

"Ми обговорили необхідність продовжувати міжнародні зусилля для того, щоби представники держави терориста не могли брати участь у міжнародних спортивних змаганнях. Не можна допускати, щоби держава-терорист використовувала спорт для просування своїх політичних інтересів і просування своєї пропаганди", — наголосив Зеленський.

"Я вдячний пану президенту за непохитну позицію щодо відсторонення російських і білоруських спортсменів від офіційних змагань під егідою Міжнародного олімпійського комітету. Поки Росія намагається знищити український народ і підкорити інші країни Європи, її представникам не місце у спортивній спільноті світу", — заявив Зеленський.

Читайте також: Російські клуби виключили з найпрестижнішого баскетбольного турніру Європи на наступний сезон

Своєю чергою, Бах заявив, що запевнив Зеленського у збереженні позиції, рішення щодо якої було ухвалене на початку повномасштабної війни Росії проти України, і яка дуже чітка щодо твердого засудження російського вторгнення.

Зокрема, у цьому зв'язку МОК продовжує рекомендувати національним федераціям не запрошувати російських спортсменів на міжнародні змагання. "Ця позиція є незмінною і визначає те, щоби не скасовувати цю рекомендацію", — наголосив Бах.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube