Миршавий гопник з ножиком. Чому всі так бояться Рашку

6

Миршавий гопник з ножиком. Чому всі так бояться Рашку

Півроку війни, а поранений медвідь і не думає здихати. Реве, загнаний в кут, і грізно скалить зуби. У чому сила Рашки? У високому професіоналізмі армії, її керівників і рядового складу? У високій технологічності зброї? Який у Рашки професіоналізм військового керівництва і рядового складу, ми всі вже бачили. Так, у них є величезні запаси радянського військового металолому, немала частина якого ще якось їздить, стріляє та літає. Можливо, в цьому й полягає сила Рашки?

Ні, сила її не в радянському металоломі і силоміць набраному гарматному м'ясі. Сила Росії – в нахабстві гопника, який ніколи не є сильним фізично, але якого всі бояться. Чому? А тому, що у нього є ножик. І він тим ножиком, стаючи в позу грізного, постійно махає перед вами. Гопник бере тим, що ви є цивілізована культурна людина, яка не може отак вихопити свій ножик і піти на нього. Він про це прекрасно знає і перемагає вас тим, що веде себе "нецивілізовано", не за правилами, пише Ярослав Мельник спеціально для Gazeta.ua, інформує UAINFO.org.

Ось чому західні лідери постійно в тупику, не розуміючи, з ким мають справу. Знову і знову збираються говорити з Путіним "по-людськи". Навіть тепер, коли до них вже дійшло, що це просто тип з підворіття. Але їх збиває з толку, що він, як не як, президент, причому президент не Зімбабве, а найбільшої за територією країни світу, керує ядерною державою…

Читайте також: Нового світового порядку "по Путіну" не буде – експерт

Окрім цього, гопник-людожер сильний не лише своїм нахабством і позою "ніколи не здаватися". За ним стоїть яка не яка армія, а головне – він зумів опутати Захід енергетичною залежністю і тепер, коли наступив час, пускає цю зброю на повну силу. Рашка не так швидко слабне, як хотілося би, бо той самий Захід, який вже ніби вирішив покінчити з гопником, залежить від нього до такої міри, що змушений платити за газ та нафту ще більші гроші, ніж до війни. Є чим воювати, є з чого платити нищебродам з російської провінції, які готові ставати гарматним м'ясом, бо не бачили ще в житті таких грошей, є чим платити пропагандонам, агентам, штатним і нештатним, які працюють на Заході. Є за що організовувати проросійські "протести" по всій планеті, підкормлювати проросійські партії та організації…

Ні, не на гнилій російській армії, яка застряла в одному місці на півдні України та не може рухатися вперед, стоїть сила Рашки. Вона стоїть на нахабстві гопника, на вмінні лякати в десятки разів сильніших за нього (благо, є чим – ядерна зброя, а тепер ще і погрози підірвати АЕС), на розгалуженій агентурі та корисних ідіотах, яких нерідко навіть не треба підкормлювати, достатньо їм промити мізки, на корупції, підкуплених західних політиках. Врешті – на придумуванні все нових ходів, несподіваних діях, що ставлять супротивника в тупик. Як от геніальна ідея тероризувати світ не лише перекриттям енергоносіїв, але і їжі. Причому заблокувавши доставки їжі не своєї, а виробленої в Україні, Путін вбив одразу двох зайців – ослабив Україну фінансово та змусив світ йти до Рашки на поклін, "вести переговори". А на них Рашка, оскільки не вона йде на поклін, й буде ставити умови.

Читайте також: Психологиня назвала дитячі травми Путіна, які зробили його диктатором

Це відома тактика перемоги: якщо ти слабкий – махай ножиком і створюй проблеми. Створюючи все нові проблеми, ти ставиш супротивника в позицію слабкого, виснажуєш його, змушуєш йти домовлятися.

Чи не так само й веде себе Рашка-гопник? Чи не пора Заходу, принаймні, зрозуміти витоки сили медведя, який, навіть поранений "хаймарсами", все ще грізно реве та не збирається подихати?

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube