Міноборони Білорусі вирішило закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

5

Міноборони Білорусі вирішило закупити тисячу мішків для тіл – ЗМІ

Міністерство оборони Білорусі вирішило купити пакети для транспортування тіл померлих. Йдеться про мішки для тіл у кількості 1000 штук.

Підприємство, яке може прийняти замовлення, готове виготовити мішки для трупів протягом 10 днів. Про це повідомляє видання "Флагшток", пише Обозреватель, інформує UAINFO.org.

За інформацією видання, міністерство оборони Білорусі проводить вивчення цінових пропозицій щодо закупівлі пакетів для транспортування тіл померлих. Запит про надання документів було направлено як мінімум у дві організації.

Читайте також: Лукашенко визнав "де-факто" терористів "ЛДНР" і "російський" Крим

Одна з компаній відповіла білоруському міноборони, що не займається реалізацією мішків для трупів. Однак у другій фірмі – держпідприємству "БелСудЕкспертЗабезпечення" відписали, що можуть виготовити 1000 пакетів для трупів протягом 10 календарних днів.

Наголошується, що інформатор видання не відповів на запитання щодо джерела походження цих документів. Однак раніше він пересилав інші документи з міністерства оборони і тоді службову інформацію вдалося частково підтвердити.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube