«Ми про такі назви лише мріяли»: Данілов розповів про нову зброю для України

2

Україна отримає ще одну оборонну підтримку на суму до 550 мільйонів доларів.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів про нову зброю, яку отримає Україна. Він зазначив, що раніше про такі назви ми могли лише мріяти.

Про це Данілов розповів в інтерв'ю "24 каналу", інформує UAINFO.org.

За його словами, Україна отримає те, про що раніше ми лише мріяли.

"Ми зараз домовляємося, щоб вона прийшла якомога швидше. Швидкість — це дуже важливе питання. Ну і якість… Ми про такі назви у березні лише мріяли. Я дуже добре пам'ятаю, як президент збирав кожного ранку і кожного вечора, кожного дня (наради)… Усі сиділи та ламали голови, де що взяти, яку допомогу взяти", — розповів Данілов.

Читайте також: Резніков про нову допомогу від США: "Наші артилеристи готові перетворити ніч на день"

А зараз ми отримаємо зброю з зовсім іншими назвами, зовсім іншими характеристиками та можливостями. Данілов подякував ЗСУ, адже наші захисники та захисниці дуже швидко навчаються та дуже вдало використовують нову зброю. Саме це приємно вражає Захід, завдяки цьому інші країни хочуть давати нам все більше нового озброєння.

Як вже повідомлялося, 1 серпня Байден скористався своїми повноваженнями відповідно до Конституції і законів США і доручив державному секретарю Ентоні Блінкену виділити Україні оборонну підтримку на суму до 550 млн доларів.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube