«Ми не здамося»: Зеленський привітав українців з Днем державності. ВІДЕО

7

Президент Володимир Зеленський привітав українців із заснованим ним рік тому святом – Днем державності України.

З цього приводу глава держави опублікував у соцмережах патріотичне відеозвернення, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Неспокійний ранок. Знову – ракетний терор. Ми не здамося. Не опустимо рук. Нас не залякати. Україна – самостійна, вільна, неподільна держава. І буде такою завжди. Ще далеко не всі вороженьки – як роса на сонці… Але ми – козацького роду. А отже, нам точно усміхнеться доля", – зазначив Зеленський у підписі до ролика.

Читайте також: Україна відзначає День державності

Президент переконаний, що для збереження державності українцям важливо об'єднуватися:

"Нашу велику українську сім"ю єднає родина державних символів України. Це три брати: державний прапор України, державний герб України та державний гімн. На мою думку, дуже важливо не просто відзначати появу державності, але й об'єднуватися для її збереження".

Варто зазначити, що сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День української державності. Свято збігається з днем хрещення Київської Русі.

Минулого року Зеленський ініціював підписав відповідний указ про затвердження Дня державності. 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День державності України 28 липня святковим днем.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube