Мери 110 італійських міст, лідери профспілок та бізнес-асоціацій закликали Драгі не залишати посаду прем’єра

5

Мери 110 міст Італії, у тому числі 10 найважливіших агломерацій, глави профспілок та бізнес-асоціацій звернулися із закликом до прем'єра країни Маріо Драгі переглянути рішення піти у відставку.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Інтерфакс-Україна, інформує UAINFO.org.

"Ми, мери, хто зобов'язаний щодня розбиратися з проблемами, які турбують наших співгромадян, вирішувати їх, закликаємо Маріо Драгі залишитися на посаді і роз'яснити парламенту вагомі причини, чому уряд повинен продовжувати виконувати свої обов'язки", — наводять західні ЗМІ витяги з відкритого листа глав міських адміністрацій.

Читайте також: Шольц хоче змінити правила прийняття зовнішньополітичних рішень в ЄС

З аналогічними закликами також зверталися до Драги асоціації у сфері промисловості, сільського господарства та торгівлі.

"Я не встаю на чийсь бік, але скажу: у нас — уряд, який витримав усі вотуми недовіри", — заявив голова найбільшої профспілки Італії — Загальної італійської конфедерації праці — Мауріціо Ландіні.

Читайте також: Прем'єр-міністр Італії: Путін хоче продовжувати війну, дзвінки йому – марна трата часу

Минулого тижня Драгі оголосив про рішення подати у відставку. Він пояснив, що ухвалив таке рішення з урахуванням проблем у правлячій коаліції. Однак президент Італії Серджо Маттарелла не прийняв відставки Драгі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube