Мелітопольського аеродрому як військової бази окупантів вже не існує, – мер Федоров

7

Мелітопольського аеродрому як військової бази окупантів вже не існує, – мер Федоров

За словами Федорова, ще кілька годин після ранішніх обстрілів на цій базі була детонація, але на щастя, не постраждав жоден цивільний мешканець.

Мелітопольського аеродрому як військової бази російських окупантів уже не існує — її знищили ЗСУ. Про це повідомив мер міста Іван Федоров в ефірі національного телемарафону, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Можна сказати, що Мелітопольського аеродрому як військової бази рашистів уже не існує: з третьої ранку після перших обстрілів вони почали евакуювати весь особовий склад звідти, після другого масованого обстрілу — о шостій ранку – вони почали евакуювати всю техніку, яка вціліла", — розповів він.

Читайте також: По базі окупантів на мелітопольському аеродромі завдано потужного удару

За його даними, евакуацію окупанти проводили до 9-10 ранку, а після того не було вже жодної людини. "Сподіваємось, що вони більше ніколи туди не повернуться", — висловив надію мер Мелітополя.

За словами Федорова, ще кілька годин після ранішніх обстрілів на цій базі була детонація, але на щастя, не постраждав жоден цивільний мешканець. Російських окупантів, за даними мера, постраждало кілька десятків.

Крім того, Федоров повідомив, що ввечері був ще один обстріл неподалік Мелітополя в смт Мирне, де вороги також захопили територію колишньої військової бази. Після цього росіяни теж почали вивозити звідти свою техніку.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube