Маємо кляту русню, яка руйнує все: організатори повідомили про скасування цьогорічного фестивалю «Бандерштат»

3

Бандерштат'21 (Фото:Тетяна Горбатюк)

Організатори фестивалю Бандерштат, який щоліта проходить у Луцьку, оголосили, що цього року він не відбудеться.

"За декілька тижнів ми мали б зустрітися на Бандерштаті. Обійматися біля ватри, без жодного остраху дивитися в небо та насолоджуватись найкрасивішими заходами сонця. Вночі шукати свій намет серед сотні подібних, а зранку прокидатися під звуки саундчеків, одночасно ненавидіти весь світ і почувати себе найщасливішими людьми в ньому. Слухати Жадана, надихатись історіями учасників гутіркової сцени, а ввечері вриватись у слем-паті на Бандерштаті. Ловити сотні мурах під час виступу Один в каное, а весь післяфестивальний місяць з усмішкою та краплею смутку переглядати фотозвіти.

Натомість ми маємо кляту рсню, яка руйнує все, що бачить на своєму шляху: наші міста, будинки, життя…

Ми не можемо нехтувати безпекою відвідувачів, учасників фестивалю та команди. Тому змушені повідомити про перенесення звичного для всіх Бандерштату. Придбані квитки залишаються дійсними, і наша зустріч обов’язково відбудеться, але після перемоги", — написали організатори Бандерштату у Facebook, інформує UAINFO.org.

"Віримо в ЗСУ. Віримо в українців. Робимо все можливе, щоб наша перемога була якнайшвидшою. Обіймаємо кожного з вас і чекаємо на зустріч. З любов’ю, БандерТім", — додали вони.

Фестиваль українського духу Бандерштат вперше був проведений у 2007 році, у ньому взяло участь 17 музичних колективів з різних регіонів. Відтоді відбувається щорічно в Луцьку або Рованцях і триває три дні. Тут відбуваються виступи українських гуртів, які представляють всі стилі та напрямки сучасної української альтернативної музики, а також проводяться майстер-класи різного спрямування.

У 2021 році у селі Рованці під Луцьком пройшов 15-й Бандерштат, де виступили Бумбокс, Без обмежень, ТНМК, Олександр Положинський, Карна, Жадан і Собаки, Саша Чемеров, Фіолет, Один в каное, Mad heads та багато інших музикантів.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube