Марченко: Восени московитів чекають бунти на Донбасі

5

Сьогодні ювілей: Генштаб звітує про 40 000 мертвих росіян. Це чудова новина, бо на одного мертвого припадає три поранених. Сумарно за п'ять місяців війни втрати збройних сил агресора становлять близько 150 тис. тіл, які більше не зможуть воювати. Ця цифра приблизна, бо частина поранених повернеться на фронт. Але загалом вона релевантна втратам Московії.

Про це на власній сторінці у Facebook пише засновник рекрутингової агенції "Борщ", експерт ринку праці Сергій Марченко, інформує UAINFO.org.

Звертаю увагу, що більшість цих втрат – кадрові військові "елітних" підрозділів, яких кинули на прориви на початку війни. Тут і десантура, і льотчики, і різний спецназ. Загалом, втрати найбільш боєздатних підрозділів свинорилих – абсолютно фантастичні і неочікувані для них, але приємні для нас.

Читайте також: Окупанти розмріялися про розширення "географії війни": хочуть захопити Одесу, Миколаїв, Дніпро і Харків

Зараз структура втрат змінюється. Замість кадрових військових московити більше використовують мобілізованих донецьких колаборантів. І тут Путіна скоро чекає нежданчик, якого він так старанно уникає на Росії, – мобілізація!

Читайте також: "Треба лише GPS за доларів 10": Царьов заявив, що Росія може сама виготовляти HIMARS

Тотальна мобілізація, що проводиться росіянами в ОРДЛО, – це не тільки легкий шлях поповнення живої сили, але й легкий шлях до бунту, коли втрати стануть неприйнятними для суспільства. Ще кілька місяців таких втрат, і тотальне дезертирство донецьких "мобіків" переросте у бунти. Донецьк і Луганськ, навіть сепаратисти – вони все ж таки українці.

Прогнозую московитам восени великі проблеми в Донецьку. Колаборанти підписувалися на російські пенсії. На смерті і обстріли раніше спокійних міст вони не підписувалися.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube