Мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці написала перший пост після трагедії: «Кляті нелюди рашисти вбили тебе і мене»

16

Мама загиблої 4-річної Лізи з Вінниці написала перший пост після трагедії: "Кляті нелюди рашисти вбили тебе і мене"

Мати чотирирічної Лізи, яку російські окупанти вбили у центрі Вінниці ракетним ударом, Ірина Дмитрієва опублікувала в Instagram свій перший пост після трагедії, інформує UAINFO.org.

"Майже місяць минув після жахливої трагедії… Мені здається, що Ліза чекає на мене вдома… Я на власні очі все бачила і пам'ятаю, але знаходжуся у іншій реальності. Не вірю… І не хочу жити у новій жахливій реальності.

Моя любов, моя кохана дівчинка, ти була такою життєрадісною і навчила мене любити безумовно не зважаючи ні на що! На жаль, так мало часу я була твоєю мамою, так мало… Ми обов'язково з тобою зустрінемося. Моє серце навіки з тобою, моя душа плаче.

Кляті нелюди рашисти вбили тебе і мене… Хай кожна сльоза українця стане смертельною отрутою для тисячі орків. Їм не має прощення, тільки жорстока смерть ворогам!!!

Читайте також: З іграшками у труні: у Вінниці поховали маленьку Лізу, яку РФ вбила ракетою. ВІДЕО

Дякую всім за підтримку — рідним, близьким, друзям, знайомим, людям, яких я навіть не знаю. Ви дуже багато зробили для нас з Лізуньою, підтримали. Дякую всьому світу

Я не знаю чому мене залишили на цій землі жити, я не розумію навіщо. Потрібен тільки час. Але поки я не хочу вірити, наче страшний довгий сон", — завершила Ірина Дмитрієва.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube