Маляр повідомила про екокатастрофу у деяких місцевостях України через російські трупи

28

Маляр повідомила про екокатастрофу у деяких місцевостях України через російські трупи

Заступниця міністра оборони розповіла про демотивованість військ РФ і жахливе ставлення до власних жертв.

Російські війська демотивовані кількістю власних втрат. Цю інформацію максимально доносять до росіян українські інформаційні війська.

Про це розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр у інтерв'ю НВ, зазначивши, що жахливе ставлення до власних жертв призводить до екокатастрофи у деяких місцевостях України, пише ТСН, інформує UAINFO.org.

"Вони своїх вбитих солдатів навіть не забирають. Це становить проблему і для нас, бо в деяких місцевостях взагалі йдеться по екологічну катастрофу, там досі знаходиться велика кількість тіл, з якими відбуваються певні біологічні процеси. Те, що ми змогли зібрати, ми належним чином документуємо, згідно з міжнародним правом, зберігаємо та просимо забрати. Вони їх не забирають, більш того, ховають цю інформацію від родичів загиблих, щоб не нагнітати паніку і, можливо, не виплачувати матеріальну допомогу", — розповіла Маляр.

Читайте також: Мінус 300 окупантів за добу і купа техніки: Генштаб ЗСУ назвав нові ворожі втрати

За її словами, таке ставлення до своїх демотивує дуже сильно. "Ми знаємо по наших джерелах, що в них сьогодні серйозна проблема і з призовом, і з мобілізацією, що вони навіть половину свого плану не можуть виконати, що люди в Росії та на окупованих територіях масово переховуються і уникають цієї мобілізації", — додала Маляр.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube