Любов за контрактом: в Україні стали частіше укладати шлюбні договори

9

Любов за контрактом: в Україні стали частіше укладати шлюбні договори

В Україні поступово зростає відсоток пар, що вкладають шлюбні контракти. У 2020 році в Українi було укладено 167974 шлюби і 7458 шлюбних контрактів. Це на 7% бiльше, нiж у 2019-му.

Таку інформацію оприлюднив сервіс моніторингу «Опендатабот», посилаючись на данi Державної служби статистики та Єдиного реєстру спеціальних бланків нотаріальних документів, інформує UAINFO.org з посиланням на Главком.

Як йдеться у матеріалі, якщо у 2018-му роцi співвідношення кількості зареєстрованих шлюбів до кількості контрактів становило 2,68%, то у 2020 роцi цей показник збiльшився до 4,44%.

Читайте також: Чому українки хочуть раніше вийти заміж?

«Інакше кажучи, три роки тому шлюбний договiр підписувала лише одна з сорока новостворених пар, а тепер – майже кожна двадцята», – додають у сервісі.

Читайте також: Скільки живе любов і чи можливі стосунки, де присутня подружня невірність?

Нагадаємо, Міністерство юстиції створило електронний портал для подачі заяв про реєстрацію шлюбу онлайн. «Сучасний онлайн-ресурс від Мін’юсту дозволяє усім охочим не виходячи з дому скористатися переліком послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, зокрема, подати заяву на одруження», – розповіли представники міністерства.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube