Лукашенко – політичний труп. Путін тримає біля його голови заряджений пістолет – військовий експерт

6

Лукашенко – політичний труп. Путін тримає біля його голови заряджений пістолет – військовий експерт

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко — політичний труп, який думає, як вижити фізично, адже Путін тримає біля його голови заряджений пістолет. Водночас Україні варто підготуватися до ймовірного нападу з Білорусі.

Про це 4 липня розповів військовий експерт Петро Черник в ефірі "1+1" в рамках телемарафону, інформує UAINFO.org.

"Лукашенко — політичний труп в усіх сенсах. Він — нелегальний і нелегітимний, як з огляду на міжнародне право, так і в себе в країні. Путін тримає у нього біля голови заряджений пістолет у буквальному розумінні цього слова. Лукашенко думає, як вижити фізично", — сказав він.

На думку військового експерта, Україні не варто недооцінювати білоруську армію, а необхідно бути готовою до її нападу.

"Не погоджуюся з думкою, що білоруська армія є слабкою. Вона є нечисельною і це правда, але недооцінювати противника — це найбільша помилка, яку ми можемо зробити. Сунь-цзи (китайський стратег і мислитель — Ред.) нас вчить, що не треба чекати, що ворог не нападе, він обов'язково нападе. Треба робити все можливе, щоб, коли він нападе, ціна стала непомірною", — сказав Петро Черник.

Читайте також: Доморощенному Муссолини надо оправдать "завтрашние" обстрелы российскими "Искандерами" украинских городов с территории Беларуси, – Касьянов

На його думку, на кордоні з Білоруссю варто звести загородження і наростити системи ППО.

"Чи можливий удар? Я б до нього ставився вкрай серйозно і робив усе можливе, у першу чергу в частині інженерних загороджень і нарощування протитанкових ракетних комплексів при потенційному ударі. Правда, маю обумовити: тут у нас є певний природній союзник, географічний, це — величезна смуга лісів і так звані Прип'ятські болота. Якщо противник і вдарить, то, скоріш за все, буде рухатися дорогами. А як бити противника на дорогах — ми навчилися у перші дні війни", — каже експерт.

За словами Петра Черника, війська з Білорусі можуть обрати будь-який напрямок для вторгнення в Україну.

"У них дуже специфічна тактична логіка, яка інколи не піддається осмисленню. Тобто, направду, можуть вдарити у будь-яку точку, і ту, яка на цю хвилину виглядає нелогічною. Тому треба згуртуватися якнайретельніше ", — підсумував він.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube