«Лукашенко наближається до моменту вступу у війну проти України» – радник Тихановської

8

"Лукашенко наближається до моменту вступу у війну проти України" – радник Тихановської

Наразі ситуація у Білорусі вказує на те, що російський диктатор Путін, імовірно, все ж дотис білоруського диктатора Лукашенка, аби той відправив свої війська до України.

У Білорусі нині спостерігаються ознаки підготовки до відправлення військ РБ на війну до України. Про це сказав білоруський дипломат, який тривалий час проживав у США, представник офісу Світлани Тихановської — Валерій Ковалевський в ефірі одного з телеканалів України, інформує UAINFO.org з посиланням на ТСН.

Читайте також: "Путін у комі" – російська ІПСО: Кремль посилює атаки на східний фланг НАТО

"Схоже на те, що Лукашенко наближається до такого моменту, коли все ж таки погодиться відправити білоруські війська до України. Від початку він демонстрував, що на одному боці з Путіним, підтримував Росію на всіх етапах цієї війни, надавав важливу підтримку. Але зараз ситуація має такий вигляд, що він все більше підходить до цього. Ми бачимо ознаки і мобілізації, і доукомплектування військових підрозділів на межі з Україною, надходить нова техніка із Росії. Є всі ознаки того, що Білорусь на чолі з Лукашенком може дійти до того, що білоруські війська можуть вступити у війну", — сказав представник Світлани Тихановської у міжнародних справах.

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube