Литва відправила Україні Bayraktar, гроші на який збирала вся країна

6

Компанія-виробник "Baykar Makina" заявила, що передасть безпілотник безкоштовно, тому на зібрані гроші у Литві вирішили закупити боєприпаси до БПЛА.

Литва відправила Україні Bayraktar, гроші на який збирала уся країна.

Про це у Facebook повідомив міністр оборони Литви Арвідас Анусаускас, зазначивши, що країна попіклувалася про логістику, пише портал "УНІАН", інформує UAINFO.org.

"Безпілотник покидає Литву… Міністерство оборони попіклувалося про угоди щодо закупівлі та інші юридичні формальності, щоб безпілотник з усім озброєнням був доправлений до України", — зазначив міністр.

Читайте також: Компанія Baykar безкоштовно надасть Україні три "Байрактари"

Як повідомлялося, 25 травня розпочав кампанію зі збору коштів на Bayraktar Україні, заявивши, що отримав згоду на таку потенційну закупівлю від міністерств оборони Литви і Туреччини і виробника.

У благодійній акції брали участь багато відомих литовці, зокрема екс-президент Даля Грібаускайте теж зробила грошову пожертву. Турецька компанія була зворушена вчинком литовського народу і вирішила подарувати "Байрактар" — повністю безкоштовно. Додамо, що незважаючи на замовлені боєприпаси, турецька компанія надала Литві для цього ударного безпілотника додаткові боєприпаси.

Читайте також: "Налоги от вашего отдыха пойдут на "Байрактары": в Турции троллят туристов из России

27 червня турецька компанія Baykar вирішила безкоштовно передати три ударних безпілотники Bayraktar для ЗСУ, на купівлю яких збирав БЛАГОДІЙНИЙ фонд шоумена і волонтера Сергія Притули. У компанії заявили, що знають про зібрані українцями кошти, але "Baykar не буде приймати оплату за ТВ2 і безкоштовно відправить 3 БПЛА на Український фронт".

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube