Ковтун: Приємно бачити класні і дружні команди волонтерів, але вони також потребують допомоги. ФОТО

6

З Mykola Vas останній раз бачились влітку 2016 на чемпіонаті Європи по футболу в Марселі, коли наша збірна програла полякам 0:1

З початком війни Микола разом з друзями організував команду волонтерів та допомогу як військовим так і людям з потребами. Вони годували людей, допомагали з амуніцією військовим, роздавали продуктові набори та ще багато іншого. Вони і досі надають допомогу людям щотижня!

Про це на власній сторінці у Facebook пише координатор волонтерського руху Олександр Ковтун, інформує UAINFO.org.

В середу я приїхав в їх центр видачі допомоги для ВПО та познайомився з їх командою, а також познайомився з Дмитром Дубасом, який надав свій ресторан для гуманітарних потреб. Дійсно, все організовано на найвищому рівні! Хлопці, ви круті!

Ще мене торкає їхній "проект" по четвергам, Микола разом з колишніми гравцями збірної України по футболу, навідуються до наших військових, що перебувають у шпиталі та зазнали втрат кінцівок. Вони їх підтримують морально, спілкуються, дарують м'ячі з автографами тощо. Не кожен готовий до цього психологічно, але бійцям дуже потрібне спілкування та моральна підтримка!

Читайте також: Ковтун: Кожен тепловізор, бінокль чи дрон наближують нас всіх до перемоги. Це морально надихає наших захисників та надає сил

Дійсно приємно бачити класні і дружні команди волонтерів. Тому ми вирішили підтримати їх гуманітарний проект та надати їм памперси, гігієну та деякі харчові продукти, щоб вони могли комплектувати свої продуктові набори для переселенців.

Окремо дякую Тані Левицькій та Олексію Мельнику за допомогу!

Якщо ви маєте можливість і хочете допомогти фінансово:

Координатор по Києву і Київській області – Олександр Ковтун

моб.тел. +380504465864

Приват 5363542020053337

Монобанк 5375411407233985

Для фінансової допомоги в іноземній валюті:

Через систему PayPal – [email protected]

Підписуйся на сторінки UAINFO Facebook, Telegram, Twitter, YouTube